+420 723 450 450
NAD 1.000,- Kč
DOPRAVA ZDARMA
NABÍDKA PRODUKTŮ

Doprava


 

 

Česká pošta (Česká pošta, s.p., Politických vězňů 909/4, 225 99 Praha 1) doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin po celé ČR od odeslání objednávky. Po odeslání zásilky obdržíte SMS a email s číslem zásilky. Zásilku lze sledovat pomocí formuláře Track & Trace.


Pokud se zásilka nepodaří doručit, je balík uložen na nejbližší ukládací poště a budete informováni prostřednictvím SMS i výzvou ve vaší poštovní schránce. Následně si zásilku můžete vyzvednout na ukládací poště, či si telefonicky vyžádat opětovné doručení. Opětovné doručení není nijak zpoplatněno. Pro úspěšné doručení zásilky je vždy nutné uvést v objednávce jméno, které máte na zvonku.

 

dopravné po ČR při nákupu nad 1000 Kč
ZDARMA
dopravné při platbě předem 39,- Kč
dopravné a dobírečné při platbě při dodání 69,- Kč
dopravné po SR při platbě předem
130,- Kč

 

Doprava je zcela zdarma v případě, že celková cena objednaného zboží překročí částku 1000 Kč. Doprava zdarma platí pouze po České republice prostřednictvím České pošty.

 

 

 


Přepravní společnost PPL (PPL CZ s.r.o., K Borovému 99, Říčany – Jažlovice, 251 01) doručuje zboží obvykle do 24 hodin od odeslání po celé ČR. Zboží Vám bude doručeno následující pracovní den po odeslání objednávky. Po odeslání zásilky obdržíte SMS a email s číslem zásilky.

 

V případě dodání na soukromou adresu Vás bude doručující řidič telefonicky nebo prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin. Pokud jste zvolili platbu dobírkou, je možné platit doručujícímu řidiči v hotovosti či platební kartou.

 

Pokud potřebujete znát bližší informace o stavu a termínu dodání Vaší objednávky, můžete dle čísla balíku vyhledat svou zásilku na infolince PPL: 840 775 775

 

dopravné při platbě předem 110,- Kč
dopravné a dobírečné při platbě při dodání 150,- Kč